Masz pytanie?

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz pomysł na współpracę związaną z szeroko pojętą kreatywnością, sztuką, malarstwem, organizujesz różne warsztaty tematyczne lub weekendowe spotkania w duchu slow life, to może zechcesz skorzystać z moich usług. Oprócz malowania obrazów na zamówienie, prowadzę także warsztaty tzw. kreatywne wellness, pomagające uczestnikom zrównoważyć umysł i ciało, zrelaksować się, uwolnić napięcia i stres, poprzez twórczy proces malowania intuicyjnego. Warsztaty te są skierowane do wszystkich, bez względu na wiek i posiadane zdolności plastyczne, są rodzajem arteterapii i medytacji poprzez sztukę.

Jeżeli jesteś  projektantem lub architektem wnętrz i szukasz oryginalnych obrazów do wystroju aranżowanych przestrzeni, to zapraszam do kontaktu, możemy rozpocząć naszą wspólną przygodę z dekoracją pomieszczeń.

Chętnie podejmę współpracę także z blogerami, influencerami, vlogerami, których pasją jest tworzenie i prezentacja niezwykłych inspiracji wnętrzarskich. Będzie mi niezmiernie miło jeżeli zechcesz na swoim profilu bądź blogu zaprezentować malowane obrazy, które wyszły spod mojego pędzla.

Może masz inne pomysły na współpracę ze mną, to chętnie zapoznam się z nimi.

Zachęcam do kontaktu w celu omówienia warunków i niezbędnych szczegółów.

Renata Romanowska

bombonierka.wnetrz@gmail.com

tel. 512-005-695

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook